„Zatrudnij” domeny www do pracy w swojej firmie.

W ostatnim czasie bardzo wiele się mówi o potrzebie dywersyfikacji metod i form sprzedaży wszelkiego rodzaju oferowanych na globalnym rynku „produktów i usług”. Dla firmy, która posiadała tylko tradycyjny model sprzedaży oparty o system tzw. „stacjonarnego i bezpośredniego kontaktu z klientem”, z powodu braku możliwości przemieszczania się przedstawiciela handlowego z ofertą do finalnego klienta, praktycznie od dania została ona odcięta od możliwości sprzedaży swoich produktów i usług, a co za tym dalej idzie od osiągania jakichkolwiek przychodów.

Dlatego od kilku tygodni w większości firm uwaga kadry zarządzającej skupiła się na opracowaniu i wdrażaniu rożnego rodzaju modeli i form pozyskiwania klientów i sprzedaży w internecie celem zabezpieczenia się przed ewentualnym ponownym paraliżem sprzedażowym i dalszą utratą przychodów.

Począwszy od początku kwietnia 2020 roku w handlu coraz większego znaczenia i rozpędu nabiera wykorzystanie e-sprzedaży, a w tym inwestycja firm w zakup „chwytliwych” nazw domen www oraz budowę sklepów internetowych i pozycjonowanie stron www w oparciu o SEO oraz SEM.

Niestety wiele prostych i intuicyjnych domen www jest już niedostępnych do rejestracji i zakupu. Ciekawym rozwiązaniem dla firm staje się opcja długoterminowej dzierżawy domeny www, której nazwa jest zbieżna z oferowanym produktem lub usługą.

Zwiększ WIDOCZNOŚĆ i SPRZEDAŻ swoich produktów w sieci!

Klient szuka prostych i wygodnych rozwiązań!

Zadbaj o to, by zawsze trafiał do Twojej firmy!

Pamiętaj, konkurencja nie śpi!

Wygra ten, kto będzie pierwszy!

Sam zdecyduj o tym, jak wielu chcesz mieć zadowolonych klientów

i jakie zyski osiągniesz.

Obecnie posiadanie typowo branżowej nazwy domeny internetowej z dnia na dzień staje się nie tylko luksusowym wyróżnikiem świadczącym o potędze danej firmy obsługującej rolnictwo na określonym obszarze, ale również jest dla klienta świadectwem profesjonalizmu firmy, w której planuje zakupić dany produkt.

Wiadomym jest, że… prosty i dobry adres strony internetowej:

– Pozostaje w pamięci klientów na zawsze.

– Pozwala z łatwością odnaleźć wybraną firmę przyszłym klientom.

– Gwarantuje sukces, jeżeli nazwa domeny związana jest z prowadzoną branżą, a tym bardziej oferowanymi produktami (w tym przypadku, np. produkty lokalne, produkty tradycyjne, nawozy azotowe, nawozy npk, nawozy dolistne, rolnictwo precyzyjne, kredyty rolnicze czy nawozowe itd).

Domena www to „internetowy handlowiec”który pracuje na zysk dla firmy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Tematyczna domena internetowa to inwestycja w przyszłość firmy i jej pozycję na rynku!

KILKA FAKTÓW, Z KTÓRYMI TRUDNO SIĘ NIE ZGODZIĆ: 

  • Tak jak co roku lawinowo wzrasta ilość nowych użytkowników komputerów, tak samo handel z każdą chwilą, w coraz większym stopniu przenosi się do Internetu.
  • Z uwagi na fakt, iż dostępność prostych nazw domen zawierających kluczowe słowa z branży rolnej jest już bardzo ograniczona – ich wartość z każdym dniem wzrasta.

W swojej ofercie posiadam bogatą kolekcję prostych i intuicyjnych domen z branży AGRO.

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu: 

Email: dariusz.trojakowski.mobile@gmail.com