O projekcie Agrobiznes.info

Cześć,

nazywam się Darek Trojakowski i od 2007 roku zajmuję się agronomią oraz szeroko pojętą promocją i rozwojem przedsiębiorczości naszych obszarów wiejskich. W ramach tych „kilku lat” pod szyldem różnych firm udało mi się zaprojektować i wdrożyć w życie kilka ciekawych i autorskich projektów/rozwiązań, których głównym celem było zwiększenie „obecności” danej firmy w internecie oraz wzrost sprzedaży produktów i usług z wykorzystaniem e-commerce, analityki, a także SEO i SEM.

Z racji tego co wydarzyło się w ostatnim czasie, oczywiście mam na myśli epidemię koronowirusa, która w olbrzymim stopniu zdezorganizowała życie całego społeczeństwa i bardzo odcisnęła swoje piętno na całej branży AGRO i firm z nią powiązanych, postanowiłem podzielić się tym, czym dysponuję tzn. zdobytą na przestrzeni lat wiedzą oraz doświadczeniem. Chciałbym w jakimś stopniu wesprzeć proces „wracania do normalności”, a także pomóc w reorganizacji i uruchamianiu dodatkowych kanałów promocji i sprzedaży internetowej agro produktów i usług, zwłaszcza tym najmniejszym gospodarstwom i firmom, których zwyczajnie nie jest stać na opłacanie sztabu specjalistów z zakresu e-commerce.

Jakie informacje wkrótce znajdziesz na blogu Agrobiznes.info?

  • Informacje z zakresu promocji i sprzedaży AGRO produktów i usług w sieci, czyli minikompendium wiedzy dotyczące budowania potencjału sprzedażowego od podstaw.
  • Różne metody i techniki promocji produktów i usług w internecie (z naciskiem na bezkosztowe lub niskokosztowe rozwiązania, które każdy będzie mógł wykorzystać do promowania i sprzedaży swoich produktów czy też usług w sieci).
  • Przydatne i warte uwagi platformy / systemy sprzedażowe.
  • Podstawy budowania prostych sprzedażowych stron www (włącznie z integracją systemów płatności online).
  • Informacje z zakresu SEO, SEM, analityki, narzędzi Google itd.
  • i wiele innych… 🙂

A ponadto:

Obecnie testujemy, ale już niebawem na moim blogu uruchomione zostaną katalogi tematyczne, w których będzie można promować swoje produkty, usługi itd.

Zapraszam do wspólnego wspierania rozwoju Agrobiznesu w Polsce.

Pozdrawiam

Darek

admin
Author: admin